w ,

Jak flirtować na Snapchacie? 8 najważniejszych zasad!

Zostań mistrzem podrywu

Snapchat to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych wyróżniający się możliwością wysyłania zdjęć, które wygasają po krótkim czasie od ich otworzenia przez odbiorcę. Ta unikatowa funkcja jest szczególnie przydatna dla osób prowadzących sexting lub chcących miło spędzić z kimś czas. Jak flirtować na Snapchacie? Oto 8 najważniejszych zasad, dzięki którym zawrócisz w głowie każdemu, z kim flirtujesz!

Zastanów się, na czym Ci zależy

Zanim zaczniesz flirtować na Snapchacie zastanów się, na czym tak naprawdę ci zależy. Chcesz miło spędzić czas, wysyłając nagie zdjęcia? Pochwalić się swoim ciałem? A może poznać kogoś ciekawego, niekoniecznie w erotycznym kontekście? Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca twojej działalności na Snapchacie, dokładnie przemyśl, co chcesz zrobić i postaraj się działać zgodnie z ustalonymi założeniami.

Zadbaj o jakość zdjęcia

Zdecydowana większość telefonów komórkowych jest obecnie wyposażona w kamery i aparaty wystarczające do zrobienia materiałów na wysokim poziomie. A jednak często na Snapchacie można znaleźć filmy i zdjęcia w słabej jakości. Gwarantujemy, że nic bardziej nie zniechęca do flirtowania od brzydkich fotek! Dlatego zadbaj o ustawienie ostrości oraz o dobre oświetlenie – te dwie rzeczy powinny w zupełności wystarczyć do zapewnienia wysokiej jakości wysyłanych zdjęć!

Nadużywanie filtrów to zły pomysł

Flirtując na Snapchacie należy pamiętać o odpowiednim używaniu filtrów. To przydatne narzędzie pozwala nam na niemal dowolne edytowanie zdjęcia. Dużą popularnością cieszą się filtry zmieniające twarz, np. dodające animowane cechy lub imitujące silny makijaż. O ile korzystanie z nich wcale nie musi być złe, o tyle ostatecznie nie należy przesadzać. Nadmiar zdjęć z filtrem zniechęci drugą osobę i sprawi, że flirtowanie przez Snapchata będzie znacznie trudniejsze!

Nie przesadzaj z flirtowaniem na Snapchacie

Snapchat to ciekawe miejsce, w którym można mile spędzić dużo czasu, ale nie przesadzaj. Media społecznościowe bardzo łatwo wciągają i sprawiają, że ich użytkownicy tracą kontakt w rzeczywistością. Dlatego nie spędzaj za dużo czasu na Snapchacie i nie wysyłaj codziennie zbyt wielu zdjęć. Jeżeli zasypiesz osobę po drugiej stronie zbyt dużą ilością treści, to gwarantujemy ci, że poczuje się ona zagubiona i nie będzie chciała utrzymywać kontaktu. Wyznacz piętnaście-dwadzieścia snapów jako swoje dzienne maksimum.

Humor to Twój atut!

Formuła mediów społecznościowych sprzyja prostym do przyswojenia treściom, a nic nie jest bardziej popularne od humoru. Dlatego robiąc zdjęcia nie stroń od żartobliwych tematów. Pokaż osobie po drugiej stronie ekranu, że masz poczucie humoru i nie boisz się żartować nie tylko z otoczenia, ale też samego siebie. Takie zachowanie podkreśla twoją pewność siebie i dodatkowo zachęca odbiorcę do obcowania z twoją osobą, co wydaje się być kluczowe w przypadku flirtu przez Snapchat!

Używki to zły pomysł

Jeżeli flirtujesz przez Snapchata, to unikaj używek takich jak alkohol czy narkotyki. Oczywiście mówimy tutaj o ilościach wpływających na twoje zachowanie, a nie jednym piwie czy kieliszku wina. Używki zmieniają sposób, w jaki podejmujesz decyzje i czasami prowadzą do sytuacji, których potem żałujemy. Korzystając ze Snapchata pod wpływem możesz wysłać kompromitujące zdjęcie i film, które zostaną następnie uwiecznione na screenshocie. Trzeźwość umysłu to podstawa przy flirtowaniu przez Snapa!

Postaw na krótsze snapy

Standardowe 10 sekund na wygaśnięcie wysłanego zdjęcia/nagrania to na pierwszy rzut oka dość krótko, ale tak naprawdę to na tyle dużo, by odbiorca mógł dokładnie ocenić zdjęcie i wykonać przy tym screenshota. Dlatego zastanów się nad wysyłaniem zdjęć o znacznie krótszym czasie wygaszania, wynoszącym np. 5 sekund. Nie tylko zmniejszy to szansę na wycieknięcie fotek, ale też wzbudzi w drugiej osobie zaciekawienie i apetyt na więcej.

Unikaj innych osób na zdjęciach i filmach

Jeżeli chcesz na poważnie flirtować przez Snapchata i naprawdę ci na tym zależy, to unikaj wysyłania zdjęć oraz filmów, na których jesteś z innymi osobami, niezależnie od sytuacji. Niektóre momenty aż proszą się o uwiecznienie, ale musisz pamiętać, że ostatecznie w flircie na Snapchacie liczysz się przede wszystkim ty, a obecność innych osób nie tylko może zniechęcić odbiorcę, ale też odciąga jego uwagę od ciebie.

Przedstawiliśmy osiem wskazówek, które pomogą ci flirtować na Snapchacie. Są one nie tylko skuteczne, ale też łatwe w wykorzystaniu i niezwykle pomocne, dlatego serdecznie zachęcamy cię do ich stosowania!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bezpieczny i Anonimowy Sexting. Jak wysyłać nudesy?